Oferta

W okresie sylwestrowym 28.12 - 10.01 ceny ustalane są indywidualnie

Apartament nr 1

Do 4 osób 

Sypialnia (podwójne łóżko z możliwością rozdzielenia), pokój dzienny (narożnik dwuosobowy), aneks kuchenny, łazienka, wyjście z apartamentu na taras ziemny wyposażony w stolik ogrodowy. Położony na parterze z widokiem na Tatry i Giewont.


Apartament nr 2

Do 5 osób 

Dwie sypialnie (podwójne łóżko z możliwością rozdzielenia), pokój dzienny z miejscem do spania (jednoosobowy), aneks kuchenny, łazienka, balkon. Położony na parterze z widokiem na Gubałówkę i Polanę Szymoszkową.


Apartament nr 3

Do 4 osób 

Sypialnia (łóżko podwójne z możliwością rozdzielenia), pokój dzienny (narożnik dwuosobowy), aneks kuchenny, łazienka, dwa balkony. Położony na piętrze z widokiem na Tatry i Giewont.


Apartament nr 4

Do 5 osób 

Sypialnia (podwójne łóżko z możliwością rozdezielenia), pokój dzienny (narożnik dwuosobowy), pokój z miejscem do spania (jednoosobowy), aneks kuchenny, łazienka, dwa balkony. Położony na piętrze z widokiem na Gubałówkę i Polanę Szymoszkową.


Pokój nr 5

2 - 3 osobowy 

Sypialnia (dwa łóżka), pokój dzienny (narożnik jednoosobowy), aneks kuchenny, łazienka. Położony na poddaszu z widokiem na Tatry i Giewont.


Pokój nr 6

2 osobowy 

Pokój dzienny ( dwa łóżka), aneks kuchenny, łazienka. Położony na poddaszu z widokiem na Gubałówkę i Polanę Szymoszkową.

  Darmowe WiFi
  Przyjmujemy karty